حسرت تیم بسکتبال مهروبان در پرتاب بی تدبیری ! با مهروبان بندرماهشهر، مهربان باشیم!

به گزارش پایگاه خبری خورنا|تیم بسکتبال مهربان نوین بندر ماهشهردر فصل ۹۶-۹۵ با حضور در لیگ یک، در گروه ۱۰ تیمی منطقه جنوب قرار گرفت.
در این گروه تیم هایی حضور داشتند که از نظرجذب بازیکنان تراز اول، بدون هیچ دغدغه ای در لیگ حضور پیدا کرده و با امکانات مناسبی در این رقابت ها حضور یافتند.
اما تفاوت لیگ امسال با دوره های قبل شرایط سنی حاکم بر این بازی ها و امکان حضور تنها ۲ بازیکن بزرگسال در تیم های حاضر در این رقابت ها بود.
تیم بسکتبال مهروبان نوین بندرماهشهر نیز که با کادرفنی بومی و با استفاده از  پتانسیل جوان خود و شهرستان ماهشهر مهیای حضور در این تورنمنت نفس گیر شد و علی رغم وجود مشکلات گسترده حاضر در بستکبال ماهشهر، نتایج قابل قبولی در سال اول حضور خود در این رقابت ها، کسب و در بازی پلی آف به مصاف ایستک کردستان رفت که نهایتا بازی را واگذار کردند تا پرونده ی لیگ ۱بسکتبال برای این تیم بومی و جوان ماهشهری بسته شود.
اما این روزها تیم بسکتبال مهربان نوین بندرماهشهر شرایط مناسبی ندارد، تیمی که با حضور خود در رقابت های سطح اول استان و کشور نشاط اجتماعی را گسترش و جوانان را به حضور در ورزش تشویق می کرد با وعده های مختلف مسئولین ورزشی شهرستان مواجه ک همه چیز یادشان میرود!
شاید اصلا این تیم وجود نداشته است!
سوال اینجاست آیا تیمی که بیش از ۸۰درصد آن را بازیکنان وکادر فنی بومی تشکیل می دهد، شایسته حمایت مسولین شهرستان ماهشهر نیست؟
آیا فقط باید دود ودم پتروشیمی ها و مریضی ها سهم جوانان شهرستان باشد؟
از مسولین بندرماهشهر و استان خوزستان، انتظار می روددرتشکیل دوباره این تیم همکاری های لازم را انجام دهند،چون طبق اعلام فدراسیون وقتی زیاد برای ارسال مدارک باقی نمانده است و در صورت بی توجهی به این موضوع، ورزش ماهشهر آسیبی جدی به خود می بیند و جوانان این شهر بازهم در بی تدبیری دیگری رنگ آرزوهای خود را به باد می بینند…
نگذارید یکبار دیگر یک تیم بسکتبال ازبندر ماهشهر به تاریخ بپیوندد،همیشه کارهای خوب در ذهن انسان ها میماند ونه چیز دیگر…….
درپایان امید است طی روزهای آینده مسئولین شهرستان مشکل تیم بسکتبال مهروبان را حل کنند تایکبار دیگر شاهد حضور این تیم درلیگ دسته اول بسکتبال کشور باشیم ونگذارند حق جوانان شهرستان به این راحتی از بین برود

https://mahshahr.news/109558کپی شد!
3125