آقای گلمرادی! احدالناسی حق ندارد حقوق مردم را سلب کند!

علی چاروسائی مدیرمسئول پایگاه خبری خورنا در یادداشتی کوتاه نوشت: علی گلمرادی در مصاحبه ای گفته است احدالناسی حق ایجاد مزاحمت و ممانعت در مسیر شهرستان شدن بندر امام خمینی را ندارد!
به گزارش خورنا در این یادداشت آماده است: وقتی علی گلمرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، موکلان خود در حوزه را مزاحم خطاب میکند و میگوید #احدالناسی حق ایجاد مزاحمت در مسیر شهرستان شدن بندر امام خمینی را ندارد، #این_یعنی_یک_اشکالی_هست.
در هر نقطه ای از کشور خواسته های متفاوتی از مردم وجود دارد که گاها ممکن است در تضاد باشند و مردم با اظهار نظر سعی در تثبیت نظر خود داشته باشند. هم مردم بندر امام خمینی حق تلاش و اظهار نظر برای شهرستان شدن دارند و هم مردم بندرماهشهر حق تلاش و اظهار نظر برای شهرستان ویژه شدن دارند. این حق را قانون اساسی داده است و #احدالناسی حق ندارد آن‌ را سلب کند.
حالا که ظاهرا برخی از مسئولین حدود اختیارات خود را به خوبی نمیدانند و در سیستم مدیریتی منطقه اختلال مشاهده شده است و به فرموده مقام معظم رهبری که هرجا اختلال دیدید، آتش به اختیار باشید، در رفع نواقص و اختلالات موجود منطقه #آتش_به_اختیار خواهیم بود.
علی چاروسائی

https://mahshahr.news/110900کپی شد!
3096
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • حیاتی جناب گلمرادی لطفا وعده الکی ندید.مگه الکیه شهرستان شدن؟ کدام گزینه شهرستان شدنو داره سربندر. ما سهم ماهشهرو چطور با غیر بومیهایی تقسیم کنیم که حتی حاضر نیستن میت خودشونو تو سربندر دفن کنن
  • ناشناس آقای محترم اولا اینجا ملک شخصی شما نیست دوما همین غیر بومی فعلا نماینده تو و امثال تست .بعد تو خودت مال کجایی هندیجان یا دهات های اطراف ان
  • ناشناس وقتی آعاجاری با جمعیتی در حدود یک پنجم سربندر وبدون داشتن کوچکترین فعالیت اقتصادی شهرستان میشود حق طبیعی سربندر است که با جمعیتی حدود هشتاد هزار نفری و مستقر بودن دو تا از ادارات کل استان خوزستان در آن و زیر ساختهای پیشرفته و تاسیسات عظیم پتروشیمی و بندری شهرستان شود و این امر دیر یا زود انجام خواهد شد و ماهشهریها هم بهتر است دخالت نکنند.