چهار انتصاب در حوزه های اداری، امور گمرکی، بازرسی و سرمایه گذاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خورنا/باقر گل فر:طی چهار حکم جداگانه، از طریق جابجایی نیروهای داخلی سازمان، مسئولینی در واحدهای «امور اداری و خدمات»، «امور گمرکی»، «بازرسی» و «سرمایه گذاری» منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیرعامل این سازمان در احکام جداگانه هاتفی را بعنوان رئیس امور اداری و خدمات، بهبهانی اسلامی را رئیس امور گمرکی و عربی را در سمت سرپرست امور بازرسی منصوب کرد. همچنین مدیر امور سرمایه گذاری در حکمی سعیدکرد زنگنه را به سمت سرپرست واگذاری زمین منصوب نمود.

سیدامید شهیدی نیا، در مراسم تودیع و معارفه ی این تغییرات گفت: تغییرات ما در سازمان صرفا موضوعیت کاری دارند و تا این لحظه توانسته ایم از تمام پتانسیل سازمان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بهره برداری بهینه از نیروهای سازمانی، ایجاد انرژی جدید و فرصت به ایده های تازه در قالب تغییرات سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شکل گرفته است.

شهیدی نیا با تاکید بر اینکه جابجایی ها میتواند به حفظ پویایی سازمانی کمک کند، دلایل و محاسبات مدیریتی مربوط به این تغییرات سازمانی را مفصلا تشریح کرد.

وی خاطر نشان کرد: ما همواره در انتخاب مسیر شغلی مناسب برای همکاران مستعدمان تاکید داریم و باید آنها را شناسایی کرده و به گونه ای بستر را برای رشد ایشان فراهم نماییم.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، اطمینان داد که نگاه سازمان به سمتی است که همکاران پر انرژی، پر تلاش و آنهایی که زمینه های دانشی آنها با مسیر پیشرفتشان ارتباط دارد حتما دیده می‌شوند.

طی این تغییرات رضا هاتفی، که سالها رئیس امور گمرکی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بود، به جای زنگنه مسئولیت امور اداری و خدمات را پذیرفت، سعید بهبهانی اسلامی که پیش از این رئیس بازرسی سازمان بود، به امور گمرکی رفت، محمود عربی سرپرست امور بازرسی شد و سعید کرد زنگنه سرپرست واگذاری زمین در مدیریت سرمایه گذاری را قبول کرد.

 

https://mahshahr.news/111623کپی شد!
3359
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی بحرانی درمورد شهرک آزادی کنار حقگو خیلی از خانه ها هنوز که هنوز علمک گاز ندارد وکسی هم رسیدگی من کند متشکر از اطلاع رسانی دوستان