تجلیل از ۳۵ دانش اموز حائز رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور ۹۶ شهرستان بندرماهشهر

فضل اله ترحم |خورنا : در مراسمی با عنوان جشن آتیه سازان از ۳۵ تن از دانش اموزان حائز رتبه زیر۱۰۰۰ کنکور سراسری سال ۹۶ مدارس شهرستان بندر ماهشهر تجلیل شد
به گزارش خبرنگار خورنا در این مراسم که شب گذشته (چهارشنبه شب) با مشارکت اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرماهشهر و موسسه آموزشی فرهنگی غیردولتی پتروشیمی ماهشهر در تالار اندیشه شهرک بعثت با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی برگزار شد، لطیف فکاری مدیرعامل موسسه آموزشی فرهنگی غیر دولتی پتروشیمی ماهشهر طی سخنانی ضمن تقدیر از هیات موسس و هیات مدیره ی مؤسسه، مدیران، کادر آموزشی و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندرماهشهر، با ارائه ی آماری به پیشرفت کمی و کیفی مؤسسه اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تا کنون ۱۱۰ دانش آموز تحت پوشش این مؤسسه حائز رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور شده اند که از این تعداد ۱۹ مورد مربوط به سال ۹۶ می باشند.
وی همچنین به قبولی ۱۱ دانش آموز در گرایشهای پزشکی اشاره کرد و افزود با ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش در موسسه آموزشی فرهنگی غیر دولتی ماهشهر، در سالهای آینده قطعا شاهد موفقیت روزافزون فرزندانمان خواهیم بود.
در بخش دیگری از این مراسم مطوری معاون آموزش و پرورش شهرستان بندرماهشهر در سخنان کوتاهی به چگونگی برنامه ریزی برای ارتقاء جایگاه کنکور در این شهرستان طی چند سال اخیر اشاره کرد و از همه کسانی که در این موفقیت سهیم بوده اند از جمله دکتر عبادی مدیریت سابق اداره آموزش و پرورش، قدردانی نمودند.
وی در بخش دیگری از سخنانش موفقیت دانش آموزان مدارس دولتی را به دلیل پیشرفت نسبت به سال قبل که از ۵ نفر به ۱۶ نفر رتبه های زیر ۱۰۰۰ داشتند و نزدیک شدن سطح علمی مدارس دولتی و غیر دولتی را به فال نیک گرفته و آرزوی توفیقات بیشتری را از خداوند سبحان خواستار شد.
صحبتهای تعدادی از دانش آموزان حائز رتبه های برتر سال ۹۶ از دیگر بخشهای این جشن بود که متفقا تلاش مدیران و کادر آموزشی، فضای آموزشی مناسب و زحمات والدین در فراهم اوردن امکانات را عامل موفقیت خود بر شمردند و از همه کسانی که در کسب موفقیتهایشان نقش داشتند تشکر کردند.
در پایان این مراسم، با اهدا جوائز و لوح تقدیر از حائزین رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور ۹۶ تجلیل شد.https://mahshahr.news/118737کپی شد!
4053