رئیس اداره حفاظت از محیط زیست بندر ماهشهر:

مراکز درمانی آلوده‌کننده محیط زیست بندر ماهشهر پلمپ می‌شوند

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست بندر ماهشهر گفت: مراکز درمانی که اقدام به دفع غیر اصولی پسماندهای عفونی می‌کنند پلمپ خواهند شد.

 ایرج سلیمانی ظهر امروز در جلسه شورای سلامت این شهرستان اظهار کرد: بحث فاضلاب، سگ‌های ولگرد و پسماندهای عفونی از معضلات اصلی زیست محیطی این شهرستان است و مکاتبات لازم برای رسیدگی به این موضوعات صورت گرفته و اقداماتی در این رابطه در حال انجام است.

وی افزود: بحث پسماندهای عفونی را با جدیت پیگیری و علیه برخی مراکز درمانی اقامه دعوا کردیم و حکم جلب مدیران برخی از این مراکز صادر شد. اتمام حجت‌های لازم را با مراکز درمانی انجام داده‌ایم و اگر اقدامی در این رابطه صورت نگیرد اقدام به پلمپ این مراکز درمانی خواهیم کرد.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست بندر ماهشهر عنوان کرد: دادستان بندر ماهشهر نیز به خوبی به این موضوع ورود کرده و در نخستین گام اگر درمانگاه شفا بندر ماهشهر اقدام به رفع مشکلات موجود در این بخش نکند به زودی پلمپ خواهد شد.

سلیمانی در پایان گفت: همه دستگاه‌ها و ادارات و مراکز خدماتی، درمانی و … باید به الزامات زیست‌محیطی توجه کرده و رعایت این الزامات را در دستور کار خود قرار دهند.

https://mahshahr.news/119551کپی شد!
منبع
3101