پیام شهردار بندرماهشهر به مناسبت دوم اردبیهشت روز زمین پاک

بمناسبت دوم اردیبهشت روز زمین پاک  مجاهد  نظارات پیامی صادر کرد، متن پیام بدین شرح می باشد:
باسمه تعالی روز زمین پاک به عنوان فرصت و بهانه ای برای پاک زیستن و همدردی با دردها و زخم های طبیعت و دوری از روزمرگی و زندگی خسته کننده ماشینی جامعه امروز، نیازمند حضور مردم و سازمان های مردم نهادی است که دل درگرو سبز زیستن دارند. روز جهانی زمین پاک هر ساله در دوم اردیبهشت در تمام دنیا برگزار می‌شود و به همه مردم یادآوری می کند که نباید سیاره خود «زمین» را فراموش کنند.
امروزه و با توسعه فن آوری های گوناگون و افزایش جمعیت ساکنان زمین و همچنین مخاطرات بسیاری که امنیت و سلامت زمین را به خطر انداخته است شاهد افزایش نگرانی دلسوزان و دوستداران زمین هستیم.
امروزه حفاظت از محیط زیست و پاکیزگی آن به یکی از مهمترین مطالبات مردمی در سطح جهان تبدیل شده است. روز زمین پاک، همدلی برای سبز زیستن و دنیای پاک و محیط زیست سالم از بزرگ‌ترین موهبت هایی است که خالق یکتا به بندگان خود عطا کرده است.
حفظ و پاسداشت این هدیه بزرگ الهی وظیفه‎‌ای است که بر دوش یکایک انسانها سنگینی می‌کند. اینجانب ضمن تبریک این روز مهم، مراتب سپاس و تشکر خود را از مسئولان و متولیان امر و مردم خوب و فهیم بندرماهشهردر صیانت از محیط زیست دیارمان ابراز داشته و برای شهر زیبایمان آسمانی آبی و زمینی پاک آرزو می‌نمایم.
مجاهد نظارات شهرداربندرماهشهر

https://mahshahr.news/119863کپی شد!
3173