مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی:

موفقیت شرکت عملیات غیر صنعتی مرهون زحمات کارگران است

روز جهانی کار و کارگر با حضور مسئولین ارشد شهرستان بندرماهشهر، مدیران شرکت عملیات غیر صنعتی و تمامی کارمندان و کارکنان این شرکت در سینما میلاد نور ناحیه صنعتی برگزار شد.

به گزارش خورنا، روز جهانی کار و کارگر به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با حضور مسئولین ارشد شهرستان بندرماهشهر، مدیران شرکت عملیات غیر صنعتی و تمامی کارمندان و کارکنان این شرکت در سینما میلاد نور ناحیه صنعتی برگزار شد.
مهندس عبدالرضا غلامی در ابتدای این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه، روز معلم و روز ملی خلیج‌فارس اظهار داشت: کارگران اتفاقات بزرگی را در طول ۳۰ سال فعالیت شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی رقم زده‌اند.
وی افزود: علی‌رغم همه تلاش‌ کارکنان این شرکت در طول سالیان گذشته، شرکت شرایط مناسبی نداشت که با برنامه ای مدون و جدی و تلاش و مجاهدن کارکنان در سال های اخیر شرایط مطلوبی حاکم شده است.
مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بیان کرد: اصلاح الگوی مدیریتی و تلاش کارگران باعث رشد چشمگیر روند سوددهی و کاهش ضرر و زیان در این شرکت شده است.
وی گفت: دنیای امروزی پیشرفت خود را مرهون کارگران زحمت است و تمامی اتفاقات مثبت جهان به واسطه این عزیزان انجام می‌شود.
غلامی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری پیرامون کار و کارگری، عنوان کرد: با نگاهی ساده به تاریخ متوجه این نکته می‌شویم که منشا سازندگی و رونق اقتصادی کار و تلاش کارگران زحمت‌کش بوده است.
وی در پایان با تقدیر ار کارگران خاطرنشان کرد: مدیریت و بخش‌های مختلف شرکت علمیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی تلاش‌های شما کارکنان عزیز در راستای تحقق آرمان‌های این شرکت را مشاهده کرده و زحمات بی‌دریغ شما کارکران را فراموش نخواهند کرد.
پس از دکتر غلامی بیرانوند فرماندار شهرستان بندرماهشهر و دکتر علی گلمرادی نماینده بندرماهشهر هندیجان و امیدیه در مجلس به ایراد سخنانی پیرامون روز کارگر و اهمیت آن پرداختند.
در ادامه‌ی این مراسم هنرمندان بومی این شهرستان با اجرای موسیقی زیبای سنتی و استندآپ کمدی فضای شاد و مفرح برای حاضرین ایحاد کردند.
و در پایان نیز از کارگران نمونه شرکت عملیات غیرصنعتی با لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد.

https://mahshahr.news/120337کپی شد!
2798