پالایشگاه گاز ایلام بیش از ۲۷ هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق نمود

باقرگل فر:مسئول نیروگاه شرکت پالایش گاز ایلام از تزریق ۲۷ هزارو ۵۸۰ مگاوات ساعت برق توسط نیروگاه این شرکت در شش ماهه اول سال جاری به شبکه برق سراسری خبر داد و گفت: نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام بعنوان بازویی توانا برای کمک به تامین برق کشور بوده و در فصل تابستان برای جلوگیری از خاموشی‌ها به شرکت مدیریت شبکه برق ایران کمک کرده است.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی؛سعید عسکری با اشاره به اینکه نیروگاه این شرکت در نیمه اول سال جاری ۷۴ هزارو ۵۷۹ مگاوات ساعت برق تولید نموده است،افزود: از این مقدار ۲۷ هزارو ۵۸۰ مگاوات ساعت تزریق به شبکه سراسری توزیع برق انجام شده است.

وی ادامه داد: در راستای جلسه مشترک بین مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام و مدیر برق منطقه ای غرب کشور در ابتدای فصل گرما و تصمیمات و توافقات آن جلسه، خوشبختانه تزریق برق این شرکت به شبکه توزیع برق باعث کمک به جلوگیری از خاموشی های فصل تابستان در استان ایلام شد.

مسئول نیروگاه شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: در سال گذشته نیز نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام مقدار ۱۵ هزارو ۳۵۰ مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق نموده است.

وی ابراز امیدواری کرد این شرکت بتواند در سالهای آتی هم به تأمین برق کشور در فصل پیک مصرف برق به شرکت مدیریت شبکه برق ایران کمک کند.

https://mahshahr.news/145955کپی شد!
182