۲۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با کمک ۱۲۰ میلیون تومانی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی راهی مشهد مقدس می شوند

خورنا|باقر گل فر:با کمک ۱۲۰ میلیون تومانی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه، ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بندرماهشهر راهی سفر مشهد مقدس می شوند.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با کمک ۱۲۰ میلیون تومانی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه، ۲۰۰ نفر از مددجویان  تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) بندرماهشهر راهی سفر مشهد مقدس می شوند.

علی روشن رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بندرماهشهر با اشاره به برنامه ریزی انجام شده جهت اعزام ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس گفت: تمام هزینه های سفر زیارتی این عزیزان از محل اعتبارات شورای راهبردی و با مساعدت شرکت های پتروشیمی منطقه تامین شده است و به امید خدا طی ماه های آینده این اقدام صورت می گیرد.

وی به اولویت های در نظر گرفته شده برای اعزام مددجویان اشاره کرد و ادامه داد: بیشتر کسانی که راهی این سفر زیارتی می شوند، از خانواده های ساکن در مناطق حاشیه ای، شهرک ها  و روستاها هستند و طی این سفر نیز اجرای برنامه های فرهنگی-مذهبی نیز برای مددجویان تدارک دیده شده است که به ماندگاری آثار سفر زیارتی کمک خواهد کرد.

گفتنی است که شرکت عملیات غیرصنعتی به نمایندگی از شرکت های پتروشیمی منطقه در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود در طول سال اجرای برنامه های فرهنگی در مناطق مختلف شهرستان بندرماهشهر و تخصیص اعتبار جهت انجام پروژه های محرومیت زدایی را در دستور کار قرار می دهد.

https://mahshahr.news/147567کپی شد!
689