کارگاه های تخصصی ایده مشتریان برای محصولات پلیمری پتروشیمی بندرامام

خورنا|باقرگل فر:کارگاه های تخصصی ایده مشتریان برای محصولات پلیمری پتروشیمی بندرامام طی ۲ روز با حضور بیش از ۱۸۰ نفر متخصصین و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، به منظور ارتباط مستقیم و هم اندیشی میان مشتریان و پتروشیمی بندرامام ، طرح مسائل راهبردی ، شناخت چالش های موجود ، ارائه راهکارهای مناسب و همچنین دریافت نظرات و ایده های مختلف مشتریان برای محصولات و گریدهای پلیمری ، کارگاه های تخصصی ایده مشتریان در چهار بخش محصولات پلیمری شامل پلی اتیلن سنگین ، پلی اتیلن سبک ، لاستیک مصنوعی و پلی وینیل کلراید برگزار شد.

در این کارگاه های تخصصی که در کارگروه های کوچک تر برگزار میشد بیش از ۱۸۰ نفر از مشتریان محصولات، پژوهشگران پلیمر و متخصصان واحدهای پلیمری ، بازرگانی و پژوهش به بحث و بررسی در خصوص بهبود فرآیندهای تولید محصولات پلیمری پرداختند. همچنین ۳۵ شرکت مشتری نمایندگان خود را برای حضور در کارگاه تخصصی اعزام کردند.

گفتنی است طی ارزیابی که در انتهای این کارگاه تخصصی صورت گرفت تمامی شرکت کنندگان از برگزاری کارگاه تخصصی رضایت حداکثری داشتند و از تداوم ارتباطات منظم و دوره ای میان مشتریان و‌ پتروشیمی بندرامام استقبال نمودند.

شایان ذکر است این کارگاه تخصصی از ابتکارات پتروشیمی بندرامام به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش با همکاری ادارات پژوهش ، بازرگانی ،‌ روابط عمومی و خدمات به منظور ارتباط موثر و مستقیم با مشتریان برگزار شد.

https://mahshahr.news/147578کپی شد!
244