تامین بودجه طرح فاضلاب بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) توسط پتروشیمی بندر امام

خورنا|باقرگل فر:شرکت پتروشیمی بندرامام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی با حمایت مالی ۸۰ درصدی از ادامه اجرای طرح فاضلاب شهرستان ماهشهر و بندرامام خمینی (ره) پشتیبانی کرد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، با توجه به عدم وجود منابع مالی کافی و کمبودهای مختلف برای طرح فاضلاب شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره)، شرکت پتروشیمی بندرامام با هماهنگی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک رسانی در منطقه بخش عمده‌ای از منابع مالی را به منظور ادامه اجرای طرح فاضلاب منطقه تامین و پرداخت کرد.

شرکت پتروشیمی بندرامام این بار با توجه به اهداف طرح فاضلاب و پیشبرد و تکمیل پروژه‌ها با رویکرد استمرار در امر خدمات رسانی به شهروندان، تصمیم به تامین منابع مالی و کمبودهای این طرح گرفت.

گفتنی است حمایت‌های مالی صورت گرفته در این طرح به دو پروژه مجزا عملیات اجرایی خطوط جمع کننده و انشعابات فاضلاب خانگی بندرماهشهر و بخش مرکزی و همچنین عملیات اجرایی تکمیل شبکه و اجرای انشعابات فاضلاب بندرامام خمینی (ره) و گمرک تخصیص یافته است.

شایان ذکر است پتروشیمی بندرامام با بیشترین سهم در شورای راهبردی، سعی دارد نقش خود را در حمایت از توسعه منطقه ایفا می‌کند و از سوی دیگر به صورت ویژه در یک اقدام عام المنفعه با تامین منابع مالی پروژه فاضلاب با هزینه‌ای مجزا از سهم بودجه راهبردی اقدام دیگری در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اجرایی کرد.

https://mahshahr.news/147662کپی شد!
375
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس کاش این هزینه ها را به شهرداری ها ندن،اگه بدن به شهرداری ها،شورا جای دیگه هزینه می کنه،بندر امام و ماهشهر و .... با این همه در آمد پولشون تا حالا کجا رفته؟؟پس بهتر خودشون مستقیما دست به کار شن تا مشکل مردم رو حل کنن....