کمک رسانی فوری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به آبادان

خورنا|باقرگل فر:بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در پی اعلام وضعیت اضطراری در شهرستان آبادان و تعیین بندرماهشهر به عنوان معین این شهرستان از سوی استانداری خوزستان، مدیر شرایط اضطراری این منطقه به فوریت دستور بررسی وضعیت موجود و سازماندهی و اعزام امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز جهت کمک رسانی به شهرستان آبادان را صادر کرد.

به فاصله چند ساعت از این دستور، نیروهای عملیاتی و سازمان یافته برای شرایط اضطراری منطقه، پس از بازدید و بررسی از آخرین وضعیت این شهرستان و ارزیابی میزان آبگرفتگی خیابان‌ها و معابر آن اقدامات خود را آغاز کردند.

اعزام دو دستگاه دیزل پمپ کفکش ۸ اینچ و استقرار در ایستگاه ۷ بهار و منطقه ولیعصر آبادان و ارسال محموله مایحتاج مردم شامل کنسرو آب معدنی چکمه نان و… از طریق فرمانداری ماهشهر از جمله اقدامات اولیه این منطقه بود که چهارشنبه شب و پنجشنبه انجام پذیرفت.

همچنین مدیران شرایط اضطراری شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی هماهنگ شده و آمادگی خود را برای افزایش و تداوم کمک ها به آبادان در صورت نیاز اعلام کردند.

https://mahshahr.news/147768کپی شد!
234