رضایت مردم در کنار صنایع پتروشیمی بر عملکرد این صنعت تاثیر مثبت دارد

خورنا|باقرگل فر:مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌ فارس با اشاره به اهمیت ایفای وظیفه شرکت‌های پتروشیمی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، این هلدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه را متعهد به این مسئولیت‌ها عنوان کرد و از آغاز مطالعات تخصصی در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی از سوی این هلدینگ در راستای شناسایی نیازهای اساسی منطقه ماهشهر و رفع این نیازها خبر داد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از  روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، نشست بررسی فعالیت‌های انجام شده پتروشیمی‌های منطقه ماهشهر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و نیازمندی‌های منطقه با حضور مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، فرماندار و دادستان شهرستان بندر ماهشهر به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد.

مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس، شرکت‌های تابعه این هلدینگ را نسبت به وظایف خود در بُعد مسئولیت‌های اجتماعی متعهد دانست و گفت: شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج‌فارس در موضوع شورای راهبردی و پرداخت حق السهم خود متعهد هستند و تأکید داریم که به واسطه ارتباط با شرکت عملیات غیرصنعتی و مجموعه مدیریت شهری نیازهای اساسی منطقه شناسایی و برای رفع آن چاره‌اندیشی شود.

مهندس جعفر ربیعی تصریح کرد: مجموعه هلدینگ خلیج‌فارس به‌صورت تخصصی مطالعاتی در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی را آغاز کرده است که نتایج این مطالعات نیز می‌تواند به شناسایی نیازهای اساسی منطقه برای توسعه هرچه بیشتر و رفع این مشکلات کمک کند.

وی تأکید کرد: ما میدانیم علاوه بر وظیفه‌ای که صنعت پتروشیمی در قبال مردم دارد، رضایت مردم در کنار صنایع پتروشیمی نیز می‌تواند تأثیر مثبتی بر عملکرد و بازدهی این صنعت داشته باشد.

همچنین در قسمت دیگری از این نشست فرماندار شهرستان بندر ماهشهر بخشی از نیازهای شهرستان را اعلام کرد و دیدگاه موجود از سوی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ خلیج‌فارس در بعد مسئولیت‌های اجتماعی را مثبت دانست و ابراز امیدواری کرد؛ کمبودهای موجود هرچه زودتر برطرف شود.

بیرانوند همچنین از دغدغه‌های اجتماعی مجموعه مدیریتی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و شرکت‌های تابعه آن تقدیر کرد و خواستار پشتیبانی هرچه بیشتر صنایع پتروشیمی جهت توسعه شهرستان بندر ماهشهر در ابعاد مختلف شد.

در ادامه نیز دادستان بندر ماهشهر به بخشی از موضوعات و نیازمندی‌های منطقه در ابعاد قضایی اشاره کرد و همچنین هریک از مدیران عامل حاضر در جلسه به اقداماتی که در مدت اخیر در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی انجام داده‌اند اشاره کردند و آمادگی خود را برای ادامه و تقویت این اقدامات اعلام داشتند.

https://mahshahr.news/148026کپی شد!
337