شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حبیب آقاجری را به عنوان گزینه نهایی در حوزه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان معرفی کرد

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حبیب آقاجری را به عنوان گزینه نهایی در حوزه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان معرفی کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه شماره یک
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
حوزه انتخابیه بندرماهشهر،امیدیه،هندیجان
واطیعواالله ورسوله ولاتنازعوا فتفشلوا و تذهب ریحکم واصبروا ان الله مع الصابرین.
و فرمان خدا و رسولش را اطاعت کنید و با یکدیگر نزاع و اختلاف نکنید که سست و بد دل می شوید و قدرت و شوکت تان ازمیان می رود. صبر و استقامت داشته باشید که خدا با استقامت کنندگان است.
وحدت آن خمیرمایه آسمانی است که آحاد مختلف جامعه را چنان کنارهم قرارداده واستوار نگه می داردکه درصفی واحد «کانهم بنیان مرصوص» سرسخت ترین دشمنان را به اراده پولادین به زانودرآورده و در هم می کوبد و هرگونه دشمنی، به صفای الفت الهی «فاصبحتم بنعمه اخوانا» بدل خواهدگردید.
مسلماً تحقق این مهم از معدن معرفت، شعور و فرهنگ متعالی مردمی سرچشمه می گیردکه تقوای الهی، افق نگاه شان را به سوی آینده ای سعادتمند جهت بخش باشد. اما همواره دشمنان دین ومردم واتحاد و وحدت، برای رسیدن به اهداف پلیدخود، با به پاکردن انواع فتنه هاوبهانه ها،از صدراسلام تا به امروز قصد داشته اند با ایجادتفرقه بین آحاد مردم وبا استفاده از حربه های به ظاهرخیرخواهانه،مانع انسجام،یکدلی واخوت مردم در حرکت به سوی اهداف خود و جامعه توحیدی باشند.
اختلاف وتفرقه همان چیزی است که ضربه های کاری و بعضاًجبران وارده نموده که نهایتش ضرر و پشیمانی است. امام متقیان که خود استوانه و محوروحدت مسلمانان است دراین راستا خطر راگوشزده فرموده اندکه خدای سبحان به هیچ گروهی چه ازگذشتگان وچه باقی ماندگان،که جدائی وتفرقه را برگزیدند خیری عطا ننموده است.دراین برهه حساس که دشمنان دین ومردم،چنگال های آهنین خود را از دستکش های مخملین بیرون کشیده،نماد امنیت واقتدار واستقامت و وحدت امت اسلامی سردارحاج قاسم سلیمانی را ناجوانمردانه به خاک وخون می کشند و در سر سودای تفرقه بین ملت شریف ایران می پرورانند؛ ضرورت وحدت بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
چنان که مستحضر هستید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲ اسفند برگزار خواهد شد و ضرورت تشکیل یک مجلس انقلابی که بتواند در این برهه خطیر از کیان نظام اسلامی دفاع کند بر هیچ کس پوشیده نیست. لذا شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در راستای اتحاد، یکدلی و وحدت رویه ی نیروهای مذهبی وآحاد انقلابی و مردم دلسوز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدامات متعدد و متنوعی را در دستور کار قرار داد و به مرحله اجرا در آورد.
طی فرایندی چندماهه، داوطلبین احتمالی شناسایی شدند و به موازات آن نظرات و دیدگاه های افراد شاخص و توانمند جریان انقلابی اخذ گردید. سپس جلسات متعدد با حضور داوطلبین احتمالی (پیش از ثبت نام) و نامزدهای انتخابات برگزار شد که طی آنها دیدگاه ها و برنامه های این افراد طرح و مورد ارزیابی دقیق شورای ائتلاف حوزه انتخابیه قرار گرفت.
در مرحله سوم این فرآیند، براساس شناختی که از داوطلبین محترم به دست آمده بود و بر مبنای شاخص های نماینده اصلح از سوی هریک از اعضای شورای ائتلاف امتیازاتی به نامزدها داده شد، سپس آراء شورای ائتلاف حوزه انتخابیه اخذ شد و در نهایت هم مرکز نظرسنجی صداوسیما اقدام به نظرسنجی در خصوص داوطلبین حضور در مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه نمود.
لذا اینک ضمن تقدیر و تشکر از همه نامزدهای محترم ( چه آنها که میثاق نامه وحدت را امضاء نمودند و چه آن بزرگوارانی که از امضاء میثاق نامه وحدت امتناع ورزیدند) اعلام می دارد بر اساس فرآیند طی شده جناب آقای حاج حبیب آقاجری به عنوان کاندید اصلح و منتخب شورای ائتلاف حوزه انتخابیه به حضور شما مردم شریف بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام خمینی، شهرشهیدچمران،جایزان،بخش زهره،جولکی و شهرک آیت الله طالقانی معرفی می گردند.امید است آحاد مردم انقلابی، دست در دست هم و با وحدتی دشمن شکن، حضوری حماسی در پای صندوق های رای داشته باشند و با رای خود زمینه حضور آقای حبیب آقاجری در مجلس شورای اسلامی را فراهم نمایند و به لطف حضرت حق شاهد تشکیل مجلس طراز انقلاب اسلامی باشیم. ان شاالله
و ما النصرالامن عندالله العزیزالحکیم
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان
یازدهم بهمن ماه ۱۳۹۸
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حبیب آقاجری را به عنوان گزینه نهایی در حوزه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان معرفی کرد.
 

https://mahshahr.news/149201کپی شد!
1427
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محمود قنواتی درود بر سردار قلبها
  • ناشناس شما در تیترتون اسمی از سربندر نیاوردید چه غرضی نسبت به سربندر دارید مردم سربندر نباید هیچکدامشان به آغاجری رای دهند