استان خوزستان در آماده باش/ بندر ماهشهر در خواب

با گذشت بیش از دو هفته از شروع اپیدمی کرونا تاکنون هیچ اقدامی جهت کنترل ورودی شهرستان بندر ماهشهر انجام نشده است.

در حالی که طی هفته‌های اخیر شاهد شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور بوده‌ایم و در همین راستا اکثر استان‌ها و شهرستان‌های کشور با کنترل مبادی ورودی و خروجی سعی در کنترل شیوع این ویروس مرگبار داشته‌اند.
شهرستان بندر ماهشهر با دارا بودن بزرگ‌ترین بندر ورود غله و توزیع آن در سطح کشور و همچنین فعالیت ۲۳ پتروشیمی که به موجب آن، روزانه میزبان تعداد افراد زیادی از سایر نقاط کشور بوده و زمینه را برای پخش این ویروس در سایر شهرها هموار می‌کند.
علاوه بر این موضوع بندر ماهشهر با قرار گرفتن در مسیر خودروهای حمل کالاهای ته‌لنجی (شوتی) به گذرگاه‌ اصلی مابین شهر‌های مرکزی استان و بنادر حاشیه خلیج فارس و حتی استان‌های همجوار تبدیل شده است.
با گذشت بیش از دو هفته از شروع اپیدمی کرونا تاکنون هیچ اقدامی جهت کنترل ورودی شهرستان بندر ماهشهر انجام نشده و علی‌رغم تصمیمات ستاد مقابله با کرونا شهرستان مبنی بر استقرار واحدهای کنترل در مبادی ورودی و خروجی از تاریخ ۲۲ اسفند ماه، اما تاکنون این امر انجام نشده است.
بی‌تدبیری و تعلل در انجام اقدامات ضروری جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در سطح شهرستان مشهود است و همچنان اقدامی جهت جلوگیری از انتقال شهر به شهر و روستا به روستای این ویروس انجام نشده است.

https://mahshahr.news/150343کپی شد!
2599
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس مدیر آن ماهشهری متاسفانه همیشه در خوابند.
  • خانم گل سلام .لطفا لطفا یه کانال رد واتس اپ بزنید .
  • خانم گل سلام .لطفا لطفا یه کانال در واتس اپ بزنید .
    • ایاد سلام یه کانل خواسیتم
  • ناشناس سلام یه کانل خواسیتم