دهن کجی فرماندار بندرماهشهر به استاندار/ بالاخره وضع شهرستان خوب است یا بد؟

 روز گذشته استاندار خوزستان در محل فرمانداری شهرستان بندرماهشهر در جلسه بررسی وضعیت این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا از ضعف مدیریتی فرماندار اظهار گلایه‌مندی کرد و از ورود بندرماهشهر به شرایط بحرانی خبر داد.

روز گذشته یکشنبه ۱۷ فروردین استاندار خوزستان در محل فرمانداری شهرستان بندرماهشهر در جلسه بررسی وضعیت این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا از ضعف مدیریتی فرماندار اظهار گلایه‌مندی کرد و از ورود بندرماهشهر به شرایط بحرانی خبر داد.
?وی با اشاره به اینکه شهرستان بندرماهشهر یکی از ورودی های مهم کشور به شمار می‌آید و بخش قابل توجهی از نیاز های کشور از این بندر وارد می‌شود، گفت: شهرستان بندرماهشهر علاوه بر اینکه یک بندر مهم به شمار می‌آید، پتروشیمی‌های زیادی را در خود جای داده است اما با این وجود طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی در این بندر اجرا نشده است و طی هفته‌های اخیر در این شهر به صورت روزانه پنج نفر به ویروس کرونا مبتلا شده شده‌اند که ادامه این روند این شهر را به صدر مبتلایان استان نزدیک‌تر می‌کند.
استاندار خوزستان برای دومین مرتبه در روزهای گذشته جهت بررسی اوضاع مقابله با ویروس کرونا، بصورت سرزده وارد بندرماهشهر شده و جلسات ستاد مبارزه با کرونا در غیاب فرماندار شهرستان بندرماهشهر برگزار شده است.
با گذشت کمتر از ۲۴ ساعت از صحبت‌های استاندار، فرماندار شهرستان بندرماهشهر در دهن کجی به گفته‌های وی گفت: بندرماهشهر، پس از اهواز، بیشترین تردد روزانه افراد را با بیرون شهرستان دارد، شهرستان ما یکی از مراکز مهم ترانزیت کشور است، از این جهت، شرایط بندرماهشهر با هیچ شهرستانی قابل مقایسه نیست؛ اما به لطف خدا و کمک مجموعه‌ی ارگانها و صنایع پتروشیمی، این اپیدمی از کنترل خارج نشده و تاکنون روند خوبی داشته ایم.
صحبت‌های ضد و نقیض استاندار و فرماندار بندرماهشهر طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر آن که موجی از ابهام و خوف را ایجاد کرده، سبب ایجاد سردرگمی در بین شهروندان شده است.
اختلاف استاندار و محسن بیرانوند طی هفته‌های اخیر به بیشترین حد خود رسیده است که این موضوع به جز قربانی کردن این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا نتیجه‌ای دیگری در بر نخواهد داشت.
لازم به ذکر است که شنیده‌ها از رفتن محسن بیرانوند از فرمانداری شهرستان بندرماهشهر خبر می‌دهد و همین امر سبب شده که وی سکان مدیرتی شهرستان را رها کند، بطوری که از هفته پایانی سال ۹۸ تا اواسط تعطیلات نوروزی وی در شهرستان حضور نداشت و در این مدت مبادی ورودی و خروجی شهرستان بدون هیچگونه پایشی به امان خود رها شده بود.

https://mahshahr.news/151008کپی شد!
1004
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس خوب وقتی نماینده منتخب مردم، در شهر نیستند، فرماندار هم نیست، وضعیت همینه، محرومیت بی دلیل نیست.
  • ناشناس چرا این فرماندار تا کنون در سمتش باقیمانده؟