حضور پتروشیمی شیمی بافت در نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین و پوشش های صنعتی

خورنا|باقرگل فر:نوزدهمین نمایشگاه‌ بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آب کاری، با حضور شرکت‌ شیمی بافت آغاز به کار کرد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، این نمایشگاه بزرگترین رویداد سالانه رنگ و رزین در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود که با هدف حمایت از این صنعت و فراهم نمودن بستری جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی تولید، فروش و صادارت تولیدات و محصولات ایرانی با حضور شرکت‌ها و نشان‌های تجاری ­مطرح­ و صادراتی داخلی و خارجی برگزار می گردد.

از آنجایی که “متیل اتیل کتون ” (MEK)یکی از محصولات شرکت شیمی بافت بوده و در سایت ۲ این شرکت (شیمی تکس آریا سابق) با ظرفیت ۳۰۰۰ تن در سال تولید می گردد لذا برهمین اساس این شرکت به منظور بازاریابی و ملاقات با مشتریان و نیز مذاکره در جهت تسهیل فروش محصول و اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص سیاست های فروش در این نمایشگاه حضور یافته است.

براساس این گزارش، این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ آذرماه به مدت ۴ روز از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دائر بوده و غرفه این شرکت در سالن ۶ شماره ۳۰ میزبان همه بازدیدکنندگان محترم می باشد.

گفتنی است،MEK بعنوان یک حلال صنعتی تجاری مهم با کاربرد گسترده در پالایشگاه های تولید روغن پایه موتور صنایع رنگ و رزین، چرم مصنوعی، چاپ و صنایع نظامی مورد استفاده قرار می گیرد که شرکت شیمی بافت قادر به تأمین کل تقاضای داخلی این محصول می باشد.

https://mahshahr.news/147295کپی شد!
314
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • جگر زلیخا آقای مهندس شمس ریاست محترم عامل پتروشیمی شیمی بافت و شیمی تکس ... با سلام الان که با نامبردن محصول شرکت شیمی تکس آریا یعنی MEK و خالی بودن نام محصول شیمی بافت در این بین میبینیم احساس غرور و سربلندی کرده و خرسندید امیدواریم هنگام پرداخت حقوق از دست رفته کارگران این دو شرکت نیز پیشقدم باشید و در جلسه های داخلی با کارگران ادعای بی ارزش بودن این محصول را نکرده و در راه راست قدم بردارید. انسان باید از گذشتگان عبرت بگیرد تا راه سعادت را پیدا کند. صدای دل کارگران یا حق