مشارکت انسانی و تجهیزاتی پتروشیمی بندرامام در انتقال هواپیمای حادثه دیده فرودگاه بندرماهشهر

شرکت پتروشیمی بندرامام با اعزام نیروی انسانی و تجهیزات در مراحل انتقال هواپیمای حادثه دیده فرودگاه بندرماهشهر مشارکت کرد.

به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، در پی حادثه هواپیمای شرکت هواپیمایی کاسپین در فرودگاه شهرستان بندرماهشهر به دستور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و با هماهنگی هلدینگ خلیج فارس در راستای کمک به منطقه، پتروشیمی بندرامام به سرعت کارشناسان و متخصصان و همچنین تجهیزات خود را به محل حادثه اعزام کرد تا روند کنترل حادثه و انتقال هواپیما را سرعت ببخشند.

پتروشیمی بندرامام در ابتدا از همان ساعات اولیه حادثه دو دستگاه ماشین آتش نشانی و نیز تعدادی از کارشناسان بخش اپراتور جرثقیل، راننده ماشین آلات، استادکارهای صنعتی و ‌سرپرست‌های اجرایی خود را به منظور کمک رسانی به محل اعزام کرد.

این شرکت در ادامه تجهیزات صنعتی خود را از جمله سه دستگاه لودر، دو دستگاه جرثقیل ۸۰ تن، دو دستگاه کمپرسی، یک دستگاه بوم تراک، پنج دستگاه تریلر و یک دستگاه مکنده صنعتی برای جمع آوری سوخت ها محوطه را به محل حادثه ارسال کرد.

گفتنی است حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و همچنین دیگر مدیران ارشد این شرکت تا پایان مراحل اجرایی انتقال هواپیمای حادثه دیده در محل حضور داشتند و از نزدیک ناظر و شاهد این انتقال بودند.

https://mahshahr.news/149112کپی شد!
838