اهالی هندیجان، امیدیه و بندرماهشهر کرسی مجلس را به چه کسی تحویل میدهند؟

حسین‌صفارزاده کارشناس علوم سیاسی در یادداشتی نوشت: حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان یکی از فانتزی‌ترین رقابت‌ها برای جریان راست‌گرای کشور است.
دو کاندیدای شاخص این حوزه انتخابیه، حبیب آقاجری از پاسداران قدیم نیروی دریایی‌ و نماینده سابق مجلس، امیر حیات مقدم از امنیتی‌های این نهاد نظامی در کنار کاندیدای سوم‌ که تنها سابقه‌ کاری‌اش حضور‌ در دستگاه حراستی شهر بوده، خیال بسیاری از جریانات انقلابی را راحت کرده است.
اما در میان این ۳ کاندیدا، حبیب آقاجری‌ که سابقه‌‌ی حضور ۴ساله در مجلس شورای اسلامی را دارد، از دید جریانات دلسوز انقلابی مناسب‌تر‌ به نظر می‌رسد‌.
بسیاری از جریانات انقلابی که تندروی را آفت اتحاد در کشور می‌دانند و همواره با دوری از اظهار نظرات‌ افراطی، کشور را به سلامت از پیچ‌های سخت عبور داده‌اند، در این شرایط حساس کشور، رفتار انقلابی را *”شهامت و جسارت با چاشنی منطق و تجربه‌”* معنا می‌کنند.
یعنی همان‌چیزی که حبیب آقاجری در دوره نهم‌مجلس نشان داده است. او چندی پیش هم در یک لیست انقلابی قرار گرفت‌ تا علاوه بر حوزه انتخابیه خود که دارای رای سنتی در آن است، در کشور هم به عنوان یکی از گزینه‌های تشکیل حساس‌ترین‌ مجلس نظام لقب بگیرد.

https://mahshahr.news/149408کپی شد!
1315
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قاسم یک طرفه به قاضی نروید بنظر من حاج حبیب آغاجری مردی متدین و با خداست ولی قدرت و تفکر سیاسی ندارد و با توجه به عملکرد ایشان در دوره قبلی شانس کمتری نسبت به دیگر رقبا دارد
  • ناشناس شما چرا از سرلندر نام نمیبرید رای سربندریها تعیبن کننده نماینده این دوره میباشد
  • ناشناس سلام لطفاً برای کسی تبلیغ نکنید
  • ناشناس آزموده را آزمودن خطاست
  • ناشناس چرا نام شهر بندر امام خمینی (ره) را نمی آورید؟ هر وقت هم نام میبرید با نام منطقه عمومی ماشهر ذکر میکنید!!!
  • ناشناس مزخرف
  • طباطبایی دکتر سید محمد حسین حسنی از همه باسواد تره